Dostępne metody płatności za zakupy

secure-payment (1)

Przelewy24

Najszybszy i najwygodniejszy sposób płatności. Płatność za zakupy jest księgowana natychmiastowo. Co pozwoli na przystąpienie realizacji zamówienia natychmiastowo po jego złożeniu.  Ta metoda obejmuje także portfele elektroniczne (np. Google PAY) oraz BLIK.

mobile-banking

Przelew tradycyjny

Po zakończeniu zamówienia dostajesz informację na jaki rachunek należy dokonać płatności. Czas księgowania płatności to zazwyczaj 24h. Ta forma wydłuża nieco wysyłkę towaru. 

credit-card

Płatność kartą

Metoda to oferuje zaksięgowania płatności natychmiast, podobnie jak w przypadku płatności online. Płatność kartą możesz zrealizować za pomocą jednego z naszych operatorów. 

pay

Płatność za pobraniem

Za swoje zamówienie zapłać przy odbiorze dostępnymi metodami płatności kurierowi. 

Jak dostarczamy meble?

Transport mebli jest realizowany przez firmę SPT, która specjalizuję się tylko w tego typu towarach. 

Meble nie są transportowane po różnych magazynach logistyczny tak jak w przypadku znanych na rynku firm kurierskich a transport po przyjęciu na magazyn trafia bezpośrednio do Państwa

Meble zamówione  w naszym sklepie są odbierane przez firmę SPT, a następnie trafiają do ich magazynu. W kolejnym etapie są planowane trasy dla kierowców w zależności od lokalizacji. Przy planowaniu trasy kierowcy otrzymacie Państwo wiadomość  sms o planowanym terminie dostawy z prośbą o odpowiedź, czy zaplanowany termin jest dla Państwa odpowiedni.

Nie korzystamy z firm kurierskich, które realizując dostawy przepakowują meble po centrach logistycznych z obawy na uszkodzenia paczek.

Wierzymy, że to rozwiązanie zwiększy zadowolenie z poziomu naszej obsługi.

meblosfera_bus

Czas realizacji zamówień

Dokładny czas realizacji zamówienia podawany jest przy danym produkcie. 

piaski-meble

Czas realizacji od 2 do 9 dni

mbsf

Czas realizacji od 2 do 9 dni

galameble

Czas realizacji od 2 do 9 dni

domartstyl

Czas realizacji od 2 do 6 tygodni